KUPRES 2017
V. ŠUMARIJADA FBiH
25. - 26.08.2017. Hotel Adria Ski
IV. ŠUMARIJADA FBiH
4.-5.9.2015. Bjelašnica
Rezultati
Fotogalerija
III. ŠUMARIJADA FBiH
13.-14.09.2013 Zenica
Rezultati
Fotogalerija
II. ŠUMARIJADA FBiH
10.-11.06.2011. Vlašić
Rezultati
Fotogalerija
I. ŠUMARIJADA FBiH
29.–30.08.2008. Sanski Most
Rezultati
II Šumarijada Vlašić Rezultati

U petak 10.06.2011. god., i subotu 11.06.2011. god. je održana 2. Šumarijada FBiH u organizaciji ŠGD "Šume Središnje Bosne" d.o.o. Donji Vakuf koji su tu čast zaslužili ukupnom pobjedom na 1. Šumarijadi FBiH održanoj 2008. godine u Sanskom Mostu.

Na Šumarijadi su pored 6 šumsko gospodarskih/privrednih društava iz Federacije BiH, Federalnog ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva i Kantonalne uprave za šumarstvo KSB/SBK sudjelovali i natjecatelji našeg poduzeća koji su izborili to pravo na ranije održanim kvalifikacijama

Natjecatelji su se imali mogućnost natjecati se u raznim šumarskim disciplinama (okretanje mača, kombinirani rez, prerez trupca na podlozi, kresanje grana, obaranje stabla na balon) i sportskim disciplinama (šah, gađanje zračnom puškom, trčanje na 100 metara, trčanje na 800 metara, bacanje kugle, skok u dalj, potezanje konopca, odbojka i mali nogomet).

Iako su postigli zapažene rezultate uz nekoliko prvih mjesta naši natjecatelji nisu uspjeli izboriti ukupnu pobjedu 2. Šumarijade FBiH 2011. koja je pripala J.P. ˝ŠPD ZENIČKO DOBOJSKOG KANTONA˝ d.o.o. kojima je uz prijelazni pehar pripada i organizacija naredne šumarijade.


Rezultati po disciplinama su sljedeći:

  1. SPORTSKE DISCIPLINE

Šah

  1. MJESTO Bjelić Sead (J.P. ˝ŠPD Zeničko-Dobojskog kantona˝ d.o.o.)
  2. MJESTO Grizić Rijad (ŠGD ˝Šume Središnje Bosne˝/ŠPD ˝Srednjobosanske šume˝d.o.o.)
  3. MJESTO Krkić Edo (Kantonalna uprava za šumarstvo KSB/SBK)

Gađanje zračnom puškom – žene

  1. MJESTO Radić Ivana (ŠGD ˝Hercegbosanske šume˝ d.o.o.)
  2. MJESTO Komšić Ankica (ŠGD ˝Šume Središnje Bosne˝/ŠPD ˝Srednjobosanske šume˝d.o.o.)
  3. MJESTO Ožegović Aida (K.J.P. ˝Sarajevo šume˝ d.o.o.)

Trčanje na 100 metara – žene

  1. MJESTO Martinović Slađana (ŠGD ˝Šume Središnje Bosne˝/ŠPD ˝Srednjobosanske šume˝d.o.o.)
  2. MJESTO Barać Kristina (ŠGD ˝Hercegbosanske šume˝ d.o.o.)
  3. MJESTO Paprikić Mediha (J.P. ˝Šume Tuzlanskog kantona˝ d.d.)

Trčanje na 100 metara – muškarci

  1. MJESTO Dizdarević Rusmir (ŠPD ˝Unsko-sanske šume˝ d.o.o.)
  2. MJESTO Maganić Tomica (ŠGD ˝Hercegbosanske šume˝ d.o.o.)
  3. MJESTO Mahmutović Galib (J.P. ˝Šume Tuzlanskog kantona˝ d.d.)

Trčanje na 800 metara – muškarci

  1. MJESTO Kvesić Antun (ŠGD ˝Šume Središnje Bosne˝/ŠPD ˝Srednjobosanske šume˝d.o.o.)
  2. MJESTO Beganović Ramo (ŠPD ˝Unsko-sanske šume˝ d.o.o.)
  3. MJESTO Mujezinović Husein (J.P. ˝ŠPD Zeničko-Dobojskog kantona˝ d.o.o.)

Bacanje kugle

  1. MJESTO Hujić Armin (ŠPD ˝Unsko-sanske šume˝ d.o.o.)
  2. MJESTO Cvitić Frano (ŠGD ˝Šume Središnje Bosne˝/ŠPD ˝Srednjobosanske šume˝d.o.o.)
  3. MJESTO Mihaljević Mirko (ŠGD ˝Hercegbosanske šume˝ d.o.o.)

Skok u dalj

  1. MJESTO Ibrišimović Šaban (J.P. ˝ŠPD Zeničko-Dobojskog kantona˝ d.o.o.)
  2. MJESTO Poturović Salko (ŠGD ˝Šume Središnje Bosne˝/ŠPD ˝Srednjobosanske šume˝d.o.o.)
  3. MJESTO Periša Stipe (ŠGD ˝Hercegbosanske šume˝ d.o.o.)

Potezanje konopca

  1. MJESTO ŠPD ˝Unsko-sanske šume˝d.o.o.
  2. MJESTO J.P. ˝ŠPD Zeničko-Dobojskog kantona˝ d.o.o.
  3. MJESTO ŠGD ˝Hercegbosanske šume˝ d.o.o.

    Ekipa ŠGD ˝Hercegbosanske šume˝ d.o.o.:
    Ilija Kuštro
    Ante Kuštro
    Davor Mišković
    Slavko Medo
    Gordan Pervan
    Draško Ćavar
    Željko Mihaljević
    Petar Buljan
    Vlado Janković
    Marko Batinić
    Josip Mioč - vođa ekipe

Odbojka – žene

  1. MJESTO ŠPD ˝Unsko-sanske šume˝ d.o.o.
  2. MJESTO K.J.P. ˝Sarajevo šume˝ d.o.o.
  3. MJESTO ŠGD ˝Šume Središnje Bosne˝/ŠPD ˝Srednjobosanske šume˝d.o.o.

Mali nogomet

  1. MJESTO ŠGD ˝Hercegbosanske šume˝ d.o.o.
  2. MJESTO ŠPD ˝Unsko-sanske šume˝ d.o.o.
  3. MJESTO J.P. ˝ŠPD Zeničko-Dobojskog kantona˝ d.o.o.

             Ekipa ŠGD ˝Hercegbosanske šume˝ d.o.o.:
             Antonio Vidović
             Milan Vrgoč
             Davor Mioč
             Mario Čeko
             Branislav Mihaljević
             Blaženko Maleta
             Ivica Markov
             Goran Pejčinović
             Ilija Vukančić
             Tomica Maganić
             Mirko Mihaljević

  1. ŠUMARSKE DISCIPLINE

TAKMIČARSKE DISCIPLINE

Šumarske dipscipline – pojedinačno

  1. MJESTO Pendić Dalibor, 510,39 bodova (J.P. ˝ŠPD Zeničko-Dobojskog kantona˝ d.o.o.)
  2. MJESTO Pendić Slađan, 500,16 bodova (J.P. ˝ŠPD Zeničko-Dobojskog kantona˝ d.o.o.)
  3. MJESTO Šabić Azem, 467,83 bodova (J.P. ˝ŠPD Zeničko-Dobojskog kantona˝ d.o.o.)

Šumarske discipline – ekipno

  1. MJESTO J.P. ˝ŠPD Zeničko-Dobojskog kantona˝ d.o.o.
  2. MJESTO J.P. ˝Šume Tuzlanskog kantona˝ d.d.
  3. MJESTO ŠGD ˝Šume Središnje Bosne˝/ŠPD ˝Srednjobosanske šume˝d.o.o.

FAKULTATIVNE DISCIPLINE

Modeliranje motornom pilom i sjekirom

  1. MJESTO Gasal Hasan, (ŠGD ˝Šume Središnje Bosne˝/ŠPD ˝Srednjobosanske šume˝d.o.o.)
  2. MJESTO Pendić Dalibor (J.P. ˝ŠPD Zeničko-Dobojskog kantona˝ d.o.o.)
  3. MJESTO Marković Slobodan (ŠGD ˝Hercegbosanske šume˝ d.o.o.)

Prerezivanje dvoručnom pilom (Amerikanka)

  1. MJESTO Pendić Dalibor i Pendić Slađan, (J.P. ˝ŠPD Zeničko-Dobojskog kantona˝ d.o.o.)
  2. MJESTO Mulić Vahid i Matija Cvitić (ŠGD ˝Šume Središnje Bosne˝/ŠPD ˝Srednjobosanske šume˝d.o.o.)
  3. MJESTO Kuštro Ilija i Batinić Marko (ŠGD ˝Hercegbosanske šume˝ d.o.o.)

Presjecanje sjekirom

  1. MJESTO Rako Igor, (ŠGD ˝Hercegbosanske šume˝ d.o.o.)
  2. MJESTO Mulić Vahid (ŠGD ˝Šume Središnje Bosne˝/ŠPD ˝Srednjobosanske šume˝d.o.o.)
  3. MJESTO Jusić Bekir (ŠPD ˝Unsko-sanske šume˝ d.o.o.)

Šumarijada je prošla u ugodnom druženju i lijepom provodu i nadamo se da će postati tradicionalna te da će na idućoj naši natjecatelji uspjeti izboriti ukupnu pobjedu.

Otvaranje šumarijade
Sudionici
bps.jpg
JP BOSANSKO PODRINJSKE ŠUME
sarajevo-sume.jpg
KJP SARAJEVO ŠUME
sredisnja-bosna.jpg
ŠGD / ŠPD SREDNJOBOSANSKE ŠUME /
ŠUME SREDIŠNJE BOSNE
sume-tk.png
JP ŠUME TUZLANSKOG KANTONA
unsko_sanske.png
ŠPD UNSKO SANSKE ŠUME

ŠGD ŽUPANIJE ZAPADNO HERCEGOVAČKE
zenicko_dobojske.png
JP ŠPD ZENIČKO DOBOJSKO KANTONA
sumarstvo_prenj.png
ŠUMARSTVO PRENJ KONJIC

FEDERALNO MINISTARSTVO POLJOPRIVREDE, 
VODOPRIVREDE I ŠUMARSTVA

ŠUMARSKI FAKULTET UNIVERZITETA U SARAJEVU
Pretraga
ORGANIZATORI
ŠGD HERCEGBOSANSKE ŠUME D.O.O. KUPRES
HRVATSKO ŠUMARSKO DRUŠTVO BIH
UŠIT FBIH