Održana IV. Šumarijada ŠGD HB šume

Pregledano: 1131, Objavljeno 25.06.2019., Kategorija Novosti

U organizaciji Šumsko gospodarskog društva Hercegbosanske šume Kupres u srijedu je, 19. lipnja, u Drvaru u ŠRC Radomir Kovačević održana četvrta (IV.) tradicionalna Šumarijada u sportskim disciplinama.

Šumarijada je pored druženja i natjecanja u sportskim disciplinama omogućila razmjenu iskustava kroz  kontakte iz područja šumarstva i drvoprerađivačke industrije.

Izrazivši zadovoljstvo što se IV. Šumarijada održava u Drvaru, načelnica, Dušica Runić nazočnima je zaželjela dobrodošlicu i ugodan boravak u općini.

Predsjednik Uprave Šumsko gospodarskog društva, Branko Ivković prigodnim riječima otvorio je IV. Šumarijadu, te tom prilikom pozdravio nazočne predstavnike županijske vlasti, predstavnike šumarija s područja FBiH, kooperante i goste te okupljenim natjecateljima iz organizacijskih jedinica poželio sreću u natjecanju kazavši  kako ovo sportsko druženje ima kvalifikacijski karakter jer će najbolji pojedinci izboriti natjecanje na Federalnoj Šumarijadi koja će se održati (petak-subota) 30. i 31. kolovoza u Tuzli.   

 

Sportsko druženje i natjecanje djelatnika ŠGD HB šume organizirano je kroz 16 disciplina, a sudjelovalo je 295 natjecatelja.

 

Rezultati IV. Šumarijade ŠGD „HERCEGBOSANSKE ŠUME“ d.o.o. Kupres

 

MALI NOGOMET

1.         Šumarija Livno

2.         Šumarija Bosansko Grahovo

3.         Direkcija Kupres

 

ODBOJKA (M)                         (Ž)

1.         Šumarija Drvar           1.Šumarija Livno

2.         Direkcija Kupres          2.Šumarija Bosansko Grahovo

3.         Šumarija Livno            3. Šumarija Drvar

 

BALOTE

1.         Šumarija Bosansko Grahovo

2.         Šumarija Glamoč

3.         Šumarija Livno

 

POTEZANJE KONOPA

1.         Šumarija Drvar

2.         Šumarija Kupres

3.         Šumarija Glamoč

 

ATLETIKA

-           TRČANJE 100m (M)

 

1.         Stjepan Krezo – Direkcija Kupres

2.         Pavo Čeko - Šumarija Livno

3.         Mirko Krivić - Rasadnik Pržine

 

-           TRČANJE 100m (Ž)

 

1.         Emina Ortaš – Šumarija Livno

2.         Kristina Eranović Barać –Šumarija Bosansko Grahovo

3.         Ivana Kuliš – Rasadnik Pržine

 

 

-           TRČANJE 800m (M)

 

1.         Goran Erceg – Šumarija Livno

2.         Josip Grbavac – Drvar

3.         Ante Brešić – Šumarija Bosansko Grahovo

 

-           TRČANJE 400m (Ž)

 

1.         Ana Brčić – Direkcija Kupres

2.         Emina Ortaš – Šumarija Livno

3.         Ivana Kuliš – Rasadnik

 

-           SKOK U DALJ

 

1.         Ivica Vukadin – Direkcija Kupres

2.         Anđelko Brnić – Šumarija Bosansko Grahovo

3.         Mirko Krivić – Rasadnik Pržine

 

-           BACANJE KUGLE

 

1.         Jasminko Tešić – Šumarija Bosansko Grahovo

2.         Stjepan Krezo – Direkcija Kupres

3.         Slaviša Pećanac – Šumarija Drvar

 

-           TRČANJE U VREĆI (M)

 

1.         Vidoslav Matić – Šumarija Tomislavgrad

2.         Duško Radanović – Šumarija Drvar

3.         Niko Vukadin – Šumarija Bosansko Grahovo

 

-           TRČANJE U VREĆI (Ž)

1.         Ivana Kuliš – Rasadnik Pržine

2.         Tina Deljak – Šumarija Glamoč

3.         Mara Tomić – Rasadnik Pržine

 

GAĐANJE ZRAČNOM PUŠKOM

1.         Ivana Gelo – Direkcija Kupres

2.         Marija Mioč – Direkcija Kupres

3.         Nataša Radić – Šumarija Drvar

 

ŠAH

1.         Tonko Ivanković – Šumarija Glamoč

2.         Marinko Grabovac – Uprava za šumarstvo

3.         Josip Ćosić – Direkcija Kupres

 

OBARANJE S GREDE

1.         Ljuban Šipić – Šumarija Drvar

2.         Ilija Kuštro – Kupres

3.         Duško Radanović – Šumarija Drvar

 

UKUPNI POBJEDNIK: Direkcija Kupres

 

UKUPNI REZULTATI